+90 507 256 95 09 Dil Seçin

Temassız Dijital QR Menüyü Şimdi Ücretsiz Sunuyoruz

QR Menü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Günümüzde işletmeler yaşanan pandemi sebebi dolayısıyla her geçen gün temastan kaçınarak müşteri sağlığını ön plana alan işletmeleri ve teması azaltacak yöntemleri aramaya başladı. Bu aşamada oldukça etkili bir yöntem sunarak işletmelerde yer alan ürün menülerini ortadan kaldırmayı hedefleyen QR kod menüler sayesinde, artık işletmeye gelen müşteriler fiziki bir menü listesine değil, QR kodu okutarak ulaşılabilen tamamen dijital bir menü listesine ulaşabilecek.

Ücretsiz QR Kod Menüsüne Nereden Ulaşabilirim?

Gelişen teknolojiyi bünyesinde barındırarak oldukça kolay bir kullanım imkanını sunan QR kod menü sistemleri, farklı paket ve özelliklere göre işletmelere sunulmaktadır. Müşteri ve işletme hijyenini artırarak pandemi gibi birçok riskten kaçınmak isteyen işletmelerin tercih olan QR kod menüler, MenuOnGo üzerinden %100 hizmet politikası ile birlikte ücretsiz olarak işletmelerin kullanımına sunuldu.

www.menuongo.com adresinden erişim sağlayarak QR kod menü sisteminin sunduğu tüm avantajlara göz atabilir, kullanım detayları hakkında fikir sahibi olabilir, QR kod menü örneklerini inceleyebilir ve tüm paket seçenekleri ile beraber ücretsiz QR kodlu menü avantajına ulaşabilirsiniz. Ayrıca site içerisinde yer alan iletişim bilgilerine erişerek, sormak ve danışmak istediğiniz tüm konuları kolaylıkla iletme şansına erişebilirsiniz.

MenuOnGo üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanmak için sadece işletme sahiplerinin sisteme bir e-posta adresi ile kayıt olmaları yeterli. Ücretsiz sürümün yanında farklı kullanışlı özellikleri barındıran ve senelik 1300 TL gibi uygun fiyatlara sunulan paketlere göz atabileceğiniz gibi bu paketlere ihtiyacınız yoksa tamamen ücretsiz olan paket ile de işletmenize QR Dijital menü yapabilirsiniz.

QR Kod Menülerin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Teması tamamen ortadan kaldırarak dijital teknolojiyi işletme menülerine yansıyan ve kişiselleştirilebilir bir menü dizaynı imkanını işletmelere sunan QR menü, birçok farklı avantajı hem işletmelere hem de müşteri tarafına sağlamaya devam etmektedir.

QR kod menülerin sunduğu birçok avantaj bulunurken, bu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Tamamen dijital bir sistem olması nedeni ile temas sıfıra inmektedir.
  • İşletmelere özel olarak sunulan QR kodlar, müşteriler tarafından kullanılan mobil cihazların kameralarına okutulmaktadır.
  • İşletmelere özel menüler, saniyeler içerisinde değişiklik yapılmaya ve tasarım özelliklerini değiştirmeye imkan sunmaktadır.
  • Sınırsız sayıda ürün seçeneği ve fiyat bilgisini, online cafe menüsü yardımı ile oluşturabilirsiniz.
  • Müşteri sağlığını en üst düzeye çıkarmayı sağlayan QR kod menüler, hiçbir temasa ihtiyaç duymaz.
  • Fiziki menülerde yaşanan menü tasarımı, baskısı gibi ekstra giderleri ortadan kaldırarak düzenli bir kullanım imkanı sunar.

Bu avantajlar nedeni ile birçok işletmenin tercih ettiği ve müşteri sağlığını en üst seviyeye çıkardığı ücretsiz QR kod menülere, www.menuongo.com adresinden ulaşabilir ve tüm detayları inceleyebilirsiniz.

QR Kod Menüler Nasıl Kullanılır

Temassız bir kullanım imkanını işletme ve müşteri kesimine sağlayabilmek adına geliştirilen ücretsiz qr menü hizmeti, sunduğu avantajlar ile birlikte oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Yalnızca tarafınıza iletilen ve tamamen işletmelere özel olarak oluşturulan QR kodları, mobil cihazların kamerasından okutan müşteriler saniyeler içerisinde işletmenin kendi hazırlamış olduğu dijital menülere ulaşabilir ve seçimini bu menü üzerinden verebilmektedir.

Bununla beraber işletme tarafı için de işletmeye özel tasarımlar, fontlar ve sınırsız ürün ekleme özelliği ile birlikte; birbirinden farklı tüm ürünlerinizi QR kod restoran menüsü yapımı listesine ekleyerek işletmelere özel menüleri birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz.

QR Kod Menü Paket Seçenekleri

MenuOnGo tarafından sunulan bir hizmet olan kare kod menü, iki farklı paket olarak kullanıcılara sunulmuştur. Birinci paket ile tamamen ücretsiz bir şekilde QR Menü kullanabiliyorsunuz. Ücretli olan diğer paket ise tema seçimi, ürün güncelleme paneli ve QR Menü üzerinden sipariş özellikleri ile geliyor üstelik senelik 1300 TL gibi uygun bir fiyat ile...

Ancak her iki paket te içerisinde standart olarak sınırsız ürün ve kategori ekleme seçeneği, ürün resmi ekleme, farklı dillerde menü hazırlayabilme, anlık güncelleme ve değişiklik yapabilme gibi birçok temassız menü özelliği yer almaktadır. Dijital menüler, her gün binlerce işletme tarafından tercih edilen oldukça avantajlı ve sağlıklı bir işletme hizmetidir.

Sizde hemen başlayın ve temassız dijital menü sisteminin avantajları işletmenize katkıda bulunsun ve en önemlisi müşterileriniz bu sıkıntılı günlerde gönül rahatlığı içinde kahvelerini yudumlasın J

Hep birlikte sağlıklı günlere...