+90 507 256 95 09 Dil Seçin
Corona Virüs Salgını Döneminde Temassız Yemek Siparişi Verme

Kare kod uygulaması hayatımıza girdiğinden beri pek çok farklı alanda kullanılmaya başlandı. Kullanımı son derece kolay olan QR kodlar, pandemi sürecinde menülerin online olarak kullanılması için çeşitlendirilerek müşterilere sunulmaktadır. Her işletmeye özel olarak üretilen kare kodlar, işletme menülerini sunmaktadır. Böylece MenuOnGo uygulamasının tüm ihtiyaçları gidermesi hedeflenmektedir.

QR Menü Paket Sipariş Sistemi

Evlerinden sipariş vermek isteyen müşterilere kolaylık sağlamak için üretilmiş olan bu sistem sayesinde sürekli popüler uygulamaların yüksek komisyonlardan bunalan işletmecilerin büyük bir problemini çözüyor. İşletmeler özellikle sürekli müşterilerine gönderdikleri kare kod sayesinde telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden sipariş verilmesini sağlayan sistem, işletmenin bilgisayarında bulunan MenuOnGo Masaüstü yazılıma anında düşerek sipariş süreci başlatılmış oluyor.

Tüm Siparişler Tek Ekranda

Ana bilgisayar üzerindeki desktop uygulaması sayesinde, tüm siparişler tek ekranda kolayca görülebilecektir. Garsonlar veya paket sipariş isteyen müşteriler sipariş girdiğinde termal yazıcılardan anında sipariş fişi alınabiliyor. İşletmeci ve garsonları çok daha kolay bir şekilde hizmet etmeye sevk eden bu sistem, insan sağlığının korunmasına yardımcı olurken teknolojik imkanları da sonuna kadar hizmetinize sunuyor.

Magnet ve Broşürle Kolay Ulaşım

Dilenirse magnet üzerine basılarak devamlı müşterilere sunulabilecek olan QR kodlar, broşürlerle de evlere gönderilebilecektir. QR menü ile paket sipariş hizmeti sağlamak isteyen pek çok şirket, bu uygulamayı tercih etmeye başlamıştır. Menü basım maliyetinin yanı sıra, menülerin dilenen şekillerde tasarlanması da sağlanmaktadır. Tasarım çirkinliği ve değiştirilmez olması da böylelikle ortadan kaldırılmaktadır.

İşletme İçinde Sipariş

Evlerden sipariş vermek isteyen müşterilerin, internet bağlantısı ve kare kod uygulaması aracılığıyla, sipariş girmesi kolaylaşacaktır. Ödeyecekleri tutarı da görerek sipariş verecekleri için sürprizle karşılaşmayacaklardır. Bunun yanında işletme içerisinde:

  • Masalara sabit QR kodlar yerleştirilebilir,
  • Müşteriler bu kodlarla menüye ulaşabilir,
  • Garsonla temas kurmadan siparişlerini iletebilirler.

Pandemi esnasında ve sonrasında da yaygınlaşacak ve çok daha sık kullanılacak olan bu uygulama, müşterilerine sınırsız hizmet sunmakta, dilenen menü tipini uygulamayı da kolaylaştırmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Sistem

Fiyat güncellemesini uygulama üzerinden yapabileceksiniz. Menüyü tekrar bastırmanın maliyetini de böylece işletmelere sağlayan sistem, hem kağıt tasarrufu yapmanızı hem de müşterilerinizin sağlığını düşündüğünüzü göstermeyi sağlıyor. Tüm cep telefonlarına uygun olarak üretilen uygulama, telefonların hızlı şekilde menüye ulaşmasını sağlamaktadır.

Kurumsal görüntünüzü destekleyecek olan bu sistem, temassız alışverişe imkan sağlamasıyla bilinmektedir. Saniyeler içinde telefonların ekranında menülerin açılmasını sağlayan uygulama, basit bir kamera ayarıyla gerçekleşmektedir.